Kup do 10 - wyślemy dziś!

 +48 502 412 003

sklep@passionne.pl

Zwroty i reklamacje

Warunki zwrotu

Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. Informujemy, że nie odbieramy paczek wysyłanych do Sklepu za pobraniem oraz do paczkomatów.

1. Jeśli chcesz zwrócić zakupiony towar poinformuj nas o tym, np. za pośrednictwem wiadomości e-mail: sklep@passionne.pl

2.  Zwracaną rzecz wraz z formularzem zwrotu dostępnym niżej (wydrukowanym lub napisanym odręcznie) spakuj najlepiej w karton (pamiętaj, że folia czy koperta nie chroni przedmiotu przed uszkodzeniem). Wyślij na adres:

Passionne.pl „Zwrot”

Aleksandrów 465A

23-408 Aleksandrów

 

3. Pamiętaj, że przedmiot nie może nosić śladów użytkowania oraz zostać odesłany w oryginalnym opakowaniu producenta wraz z kompletem metek. Klient odpowiada za zmniejszenie wartości Towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

4. Dokonane płatności wraz z kosztem najtańszej formy dostawy oferowanej w sklepie (jeśli płaciłeś za przesyłkę) zwrócimy w ciągu 14 dni.

5. W przypadku zwrotu części zamówienia koszty dostawy nie są zwracane. 

Formularz zwrotu

Formularz zwrotu (pobierz)

WARUNKI WYMIANY

Wymiana w naszym Sklepie odbywa się na zasadzie odstąpienia od umowy zakupu danej rzeczy i złożeniu nowego, odrębnego zamówienia.

 

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: sklep@passionne.pl

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: Aleksandrów 465A, 23-408 Aleksandrów , jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Prosimy również o dołączenie własnoręcznie podpisanego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik,
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Reklamacje

Jeśli jesteś Konsumentem, w przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: sklep@passionne.pl lub drogą pocztową na adres Aleksandrów 465A, 23-408 Aleksandrów.

Reklamowany towar należy wysłać na adres: Aleksandrów 465A, 23-408 Aleksandrów

W związku z wadą możesz żądać:

 • wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

 • obniżeniu ceny,
 • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl